GLAS OCH KERAMIK / Keramik och porslin / Mugg 7639159
nr 763 9159
Mugg
Kina, 1700-/1800-tal, höjd: 12
Kondition: nagg
Utrop:
300 kr
Såld:
300 kr
måndag 4 juni 2012
kl 18:05:32
200 kr
150 kr
250 kr